Tesaş Aluminyum Korkuluk ve Küpeşte Sistemleri

Çok katlı olan binalarda bina girişlerinde, balkon ya da teraslarda veya merdiven sahanlıkları kısmında güvenlik amacı ile uygulanan korkuluk ve küpeşte sistemleri, estetik değerler de göz önüne alınarak özel bağlantı malzemeleri ile direnç yükseltilerek üretilmektedir. Alüminyum profiller üzerine tercihiniz dahilinde boyanarak veya eloksallanarak projeye en uygun şekilde dekore edilmektedir.
Sektörde daima en ileri seviyede hizmet veren firmamız, kolay uygulanabilen ve estetik tasarımları ile her geçen gün kendini yenileyen korkuluk ve küpeşte sistemlerini en iyi şekilde üretmektedir. Korkuluk ve küpeşte sistemlerine yeni bir soluk getiren firmamız, geniş kullanım alanı sunarak sizlere en iyi korkuluk ve küpeşte sistemlerini üretmektedir.
Yeni nesil sistem sloganı ile geliştirilen korkuluk ve küpeşte sistemleri, yüksek imalat kabiliyetimiz ile hızlı bir gelişme göstermektedir. Dairesel, kare – dikdörtgen ve en son geliştirilen oval korkuluk ve küpeşte sistemlerini eksiksiz bir şekilde tasarlayan firmamız, yapıların korkuluk ve küpeşte sistemlerindeki değişen yeni yüzü olmayı başarmıştır.
Deneyimlerimiz ile kendine güvenen firmamız, korkuluk ve küpeşte sektöründe ürün ve kalite hizmetleri sayesinde güven abidesi haline gelmiştir. Yüksek değerli ve kaliteli bilgi havuzuna sahip olan firmamız, tüm üretim sürecinde gereken kontrolleri sağlamaktadır. Ürün ve hizmet kalitemizi en yüksek seviyede tutma hedefinde olan firmamız, korkuluk ve küpeşte sistemlerinin üretim aşamasında son teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Firmamız, korkuluk ve küpeşte sistemleri ile güvenlik ihtiyacınızı karşılarken sunduğu estetik ve zarafet ile değer kazandırmaktadır.
Çağdaş mimari tasarımları özümseyen firmamız, daha verimli ve faydalı korkuluk ve küpeşte sistemleri ürünlerini üretmektedir. Bütün korkuluk ve küpeşte sistemlerimiz her türlü ortam ve koşullarda bile uzun süre dayanıklılığını ve işlevini kaybetmemektedir.

 Firmamızın Korkuluk ve Küpeşte Sistemleri ile Farkı Yakalayın

Çok amaçlı kullanım olanağı sağlaması için tasarlanan korkuluk ve küpeşte sistemleri, farklı uygulama alanları ile montaj kolaylığını sunmasının yanında, yüksek kalitede olmasından dolayı
 en çok tercih edilen hizmetlerimizdendir.
Alüminyumun zarafeti ile çeliğin sağlamlığını birleştiren firmamız, teras ve verandalarınızın rahatlıkla kapatılmasını sağlar. Bu sayede sizlere daha geniş bir yaşam alanı sunulur. Merdiven korkuluklarında uygulanabilen korkuluk ve küpeşte sistemleri; teras, balkon, bahçe ve havuz gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.
Daima müşteri memnuniyeti hedefleri ile hareket eden firmamız, hem korkuluk ve küpeşte sistemlerinde hem de diğer bütün hizmetlerimizde asla kaliteden ödün vermez. Deneyimli personeller ile müşterilerimize en hızlı ve en güvenli hizmet sunulur.
Paylaş ve Yorum Yap