Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Sistemi Nedir?

Yarı kapaklı alüminyum giydirme cephe sistemleri, düşeyde ya da yatayda sizlerin tercihine bağlı olarak mekik, düz, badem ve daha farklı kesitlerde profillerin kullanılması ile giydirme cepheye zenginlik katan sisteme verilen addır. Yarı kapaklı alüminyum giydirme cephe sistemlerinin profillerini üreten firmamız, yatay ya da düşey baskı profili sonrasında dekoratif kapak kullanma olanağı sağlamaktadır.
Firmamız tarafından sunulan yarı kapaklı alüminyum giydirme cephe sistemleri hizmeti, diğer cam cephe sistemlerinde olduğu gibi yatay alanlarda genişlemeyi sağlamış olan yatay kayıt contaları ile yatak kayıt üzerinde boydan boya gitmiş olan sızdırmazlığı sağlamaktadır. Bunu sağlayan yarı kapaklı alüminyum giydirme cephe sistemleri içerisindeki EPDM fitillerdir.
Yarı kapaklı alüminyum giydirme cephe sistemlerinin dış kabuklarında yer alan baskı ile kapak elemanları, projenin özelliğine göre yatayda ya da düşeyde kullanılmaktadır. Farklı derinliklere sahip olan griyaj profilleri aracılığı ile geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlamaktadır.
Yarı kapaklı cephe sistemlerinde, cephede kullanılacak olan camların kombinasyonu binaların kullanım amacı, bulunduğu yerdeki hava ve iklim koşulları, cephesi ve performans değerlerini taşımakta olan cam cinslerine göre ve siz değerli müşterilerimizin tercihlerine uygun olan cam rengine göre belirlenmektedir.

Yarı Kapaklı Alüminyum Giydirme Cephe Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Yarı kapaklı alüminyum giydirme cephe sistemleri içerisinde yalnızca yatay ve düşey kapak profiller kullanılır ve bu sayede farklı etkiler elde edilir. Görsel isteklerinize göre farklı form ve kesitte kapak profilleri kullanılır. Yarı kapaklı sistemlerin içerisinde de kanat uygulaması yapabiliyoruz.
Sadece yatayda ya da düşeyde kullanılan kapaklar dışında, diğer yönde fitil ya da silikon kullanılmaktadır. İki cephenin birbiri ile kombine edilmiş hali yarı kapaklı alüminyum giydirme cephe sistemleri olarak adlandırılır.
Uyguladığımız yarı kapaklı alüminyum giydirme cephe sistemleri, diğer cephe sistemlerinin bütün avantajlarını taşımaktadır. Sizlere farklı profil seçenekleri sunan firmamız, bina cephenizde istediğiniz zenginliği yakalamanızı sağlamaktadır.
Isı yalıtımsız olarak uyguladığımız yarı kapaklı alüminyum giydirme cephe sistemleri, alüminyum kullanılması nedeni ile en fazla tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir. Sistemin gövde genişliği ve kullanılan alüminyum profilin kalınlığı, yapının geometrisine ve binanın alanına göre değişiklik göstermektedir. Uyguladığımız performans testleri ile de yapınızın uygunluğu kontrol edilerek performansı ölçülmektedir. Bu da yarı kapaklı alüminyum giydirme cephe sistemlerinden daha fazla avantaj elde etmenizi sağlar.
Firmamız tamamen müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket ederek, cephe sistemlerinde isteğinize ya da gerekliliklerinize göre görünür veya gizli açılır yarı kapaklı alüminyum giydirme cephe sistemleri entegre etmektedir. Su tahliyesi ve havalandırma konuları da sistem içerisinde çözümlenerek test edilir ve sizlere kaliteli hizmet sunulur.
Paylaş ve Yorum Yap